Produkcja i sprzedaż floku oraz urządzeń do flokowaniaFirma FLOK oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie flokowania. Zapewniamy zarówno flok, jak również dedykowane do flokowania kleje oraz urządzenia do nanoszenia floku w kilku wariantach zastosowań. Dodatkowo oferujemy papier flokowany w rolkach a także świadczymy usługi w zakresie flokowania materiałów Klienta.

Nasza firma została założona w 1979 roku i działa na rynku polskim nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Dzięki temu dysponujemy ogromnym doświadczeniem i wiedzą pozwalającą na dostarczenie Państwu najlepszej możliwej solucji w sferze flokowania.

Oferowany przez naszą firmę flok wiskozowy, papier flokowany oraz urządzenia do flokowania (elektrostaty) są produkowane u nas na miejscu w Polsce. Posiadamy także odpowiednią do potrzeb bazę lokalową i maszynową dzięki czemu szybciej jesteśmy w stanie dostosować się do konkretnych potrzeb Klienta.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, której poszczególne części znajdują się w odpowiednich działach na naszej stronie.
W przypadku wszelkich pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

NAJNOWSZA OFERTA

Posiadamy już w sprzedaży flok poliamidowy oraz klej poliuretanowy (dwuskładnikowy, wodoodporny, przeznaczony głównie do flokowania materiałów z tworzyw sztucznych). Wszelkie dodatkowe informacje na temat oferty dostępne telefonicznie lub przez e-mail a wkrótce także na naszej stronie.